•  » خبرنامه
 • مراسم ورود 139 دستگاه اتوبوس دو کابين در حضور دکتر قاليباف شهردار محترم تهران


  مراسم ورود 139 دستگاه اتوبوس دو کابين در ساعت 10 مورخه 16/09/1392 با حضور جناب آقاي دکتر قاليباف شهردار تهران و جمعي از معاونين و اعضاي محترم مجلس شوراي اسلامي و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر تهران برگزار گرديد.

     در ابتدا مهندس پيمان سنندجي مدير عامل شرکت واحد اتوبوسراني گزارشي از چگونگي ورود اتوبوس هاي جديد به ناوگان حمل و نقل عمومي شهر تهران داد وي خاطر نشان کرد يکي از مشکلات فعلي فرسو دگي ناوگان در بخش اتوبوس و ميني بوس است که  توجه ويژه دولت محترم و کمک به ارتقاء کيفيت ناوگان اتوبوسراني مخصوصاً در شرايط  آلودگي هواي پايتخت پيش از پيش احساس مي شود.

    وي از عنايت شهردار محترم تهران در جهت تامين اتوبوسهاي جديد تقدير و تشکر نمود و گزارش جامعي از وضعيت شرکت واحد اتوبوسراني تهران به استحضار حضار رساند.

  سپس محمدباقر قاليباف در حاشيه مراسم ورود 139 اتوبوس دوکابين به ناوگان حمل‌ونقل عمومي شهر تهران افزود: يکي از سياست‌هاي روشن ما در سومين دوره مديريت شهرداري تهران ارتقاي کيفيت زندگي تهران است. اين ارتقاي کيفيت بعد مادي و معنوي را با هم دربردارد. براي تحقق اين ارتقاي کيفيت در ابتدا بايد به درون شهرداري به خصوص در حوزه مديريتي و منابع انساني توجه ويژه‌اي کنيم. در گذشته در هر دو موضوع منابع انساني و بهره‌وري در حوزه حمل و نقل عمومي دچار چالش‌هاي جدي بوديم.

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  منبع   http://bus.tehran.ir/Default.aspx?tabid=41